تجارت الکترونیک چیست؟

تجارت الکترونیک خرید و فروش کالا به صورت آنلاین است. با بهینه سازی تجارت الکترونیک به عنوان بخشی از تحول گسترده تر تجارت دیجیتال، فروشندگان می توانند مشتریان بیشتری را جذب کنند و سود بیشتری کسب کنند.

در 30 سال کوتاه، تجارت الکترونیک روش خرید ما را متحول کرده است دیگر خرید فقط به رفتن به فروشگاه، انتخاب و پرداخت هزینه کالاها و سپس آوردن آنها به خانه اشاره نمی کند. سفرهای خریدی که قبلاً ساعت‌ها به طول می‌انجامید، اکنون می‌توانند چند ثانیه طول بکشند و می‌توانند از هر جایی با سیگنال اینترنت انجام شوند. هیجان خرید اکنون طولانی شده است، با کلیک برای خرید شروع می شود و با “جعبه گشایی” (که به خودی خود تبدیل به یک صنعت شده است) به اوج خود می رسد.

مایکروسافت پس از اعلام پایان کار اینترنت اکسپلورر، امکان اجرای این مرورگر را در ویندوز ۱۱ غیرفعال کرد. اکنون یکی از کاربران توییتر محدودیت‌های اینترنت اکسپلورر را شکسته و امکان اجرای آن را روی جدیدترین سیستم‌عامل دسکتاپ غول فناوری مستقر در ردموند فراهم کرده است.

ورج می‌نویسد هرگز قرار نبود اینترنت اکسپلورر روی ویندوز ۱۱ کار کند. مایکروسافت این مرورگر را در جدیدترین نسل سیستم‌عامل دسکتاپ خود ‌غیرفعال کرد که آن را به اولین نسخه‌ی ویندوز بدون IE طی بیش از ۲۰ سال گذشته تبدیل می‌کند. در واقع، اگر حتی سعی کنید اینترنت اکسپلورر را در ویندوز ۱۱ راه‌اندازی کنید، این سیستم‌عامل شما را به استفاده از مروگر مدرن‌تر اج هدایت خواهد کرد.

برای فعال‌کردن حالت اینترنت اکسپلورر روی مرورگر اج، edge://settings/defaultbrowser را در نوار URL تایپ و گزینه‌ی Allow sites to be reloaded in Internet Explorer را فعال کنید. در این مرحله، باید مرورگر اج را دوباره راه‌اندازی کنید تا تنظیمات شما ثبت شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری مطلب:
اشتراک گذاری محصول: