چگونه از قانون جذب برای ساختن زندگی رویایی خود استفاده کنیم؟

قانون جذب مفهوم جدیدی نیست. در واقع هزاران سال قدمت دارد. همه از بودا گرفته تا شکسپیر و والت دیزنی در مورد نحوه استفاده از قانون جذب چیزی برای گفتن داشتند. به گفته بودا، “آنچه فکر می کنید، همان می شوید” – قانون جذب می تواند زندگی شما را به گونه ای که هرگز انتظارش را نداشتید بهبود بخشد. اما دقیقاً چیست و چگونه می توانید از آن برای رسیدن به اوج خود استفاده کنید؟

همانطور که والت دیزنی گفته است، “اگر می توانید آن را رویا کنید، می توانید آن را انجام دهید.” این مفهوم قدرتمند به موفق ترین افراد جهان کمک کرده است تا عادات خاصی را پرورش دهند که برای تبدیل رویاهایشان به واقعیت ضروری است. آنها متوجه می شوند که مراحل مشخصی وجود دارد که می توانید بردارید و عادت هایی وجود دارد که می توانید برای یادگیری نحوه استفاده از قانون جذب ایجاد کنید. شما معمار زندگی خود هستید – زمان آن است که طراحی را شروع کنید.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب این ایده است که همانطور که تونی می گوید، “هر چیزی که به طور مداوم در ذهن خود نگه دارید، دقیقاً همان چیزی است که در زندگی خود تجربه خواهید کرد.” به طور خلاصه، آنچه روی آن تمرکز می کنید، جذب می کنید. اگر انرژی منفی را به دنیا وارد کنید، احساس می کنید زیر ابر زندگی می کنید. اما اگر قدردانی و تمرکز حواس را تمرین کنید و انرژی مثبت را به دنیا وارد کنید، در عوض مثبت اندیشی را جذب خواهید کرد. همانطور که شکسپیر گفت: “هیچ چیز نیست، مگر اینکه تفکر ما آن را چنین کند.”

قانون جذب چیست و چگونه از آن استفاده می کنید؟

تو افکار خودت هستی

با دیگران همانطور رفتار کن که دوست داری با تو رفتار شود.

چه فکر کنید که می توانید، چه فکر کنید که نمی توانید، حق با شماست.

هر سه عبارت یک چیز مشترک دارند: طرز تفکر و رفتار ما بر نتیجه زندگی ما تأثیر می گذارد.

اکنون، دستیابی به اهداف ما حتی بیش از صمیمانه ترین عزم را می طلبد با این حال، طرز فکر خوش بینانه مهم است و ما باید قدرت مثبت اندیشی را جدی بگیریم.

افکار شما روی زندگی شما تاثیر می گذارد طرز فکر شما افکار، رفتارها و اعمال شما را شکل می دهد رفتارها معمولاً بر اینکه چه کسی وارد زندگی ما می شود و چه کسی باقی می ماند، به عنوان منبع یا مسئولیت تأثیر می گذارد افکار و رفتارهای شما نیز احساسات شما را در مورد خود و جهان شکل می دهد.

تقویت ذهن خود با انتقاد از خود به سلامتی شما کمک نمی کند و باعث شکوفایی و روابط شاد نمی شود و مطمئناً به شما کمک نمی کند چیز بهتری را نشان دهید.

در برخی از روزها، نگاه کردن به جنبه های مثبت دشوار است هیچ کس نباید انتظار داشته باشد که همیشه احساس یا مثبت باشد، اما نگرش مثبت کمک می کند طرز فکر رشد هم همینطور. تغییر احساس شما نسبت به خود و جهان می تواند طرز فکر و رفتار مردم را در مورد شما تغییر دهد که می تواند نتایج ملموسی داشته باشد.

استفاده از قانون جذب چیزی است که ممکن است به شما کمک کند تا بر تغییرات مثبت امروز تأثیر بگذارید و کیفیت زندگی خود را بهبود بخشد.

اشتراک گذاری محصول: